Vlastnosti
optimalizované formáty pro snadnější manipulaci
nehořlavá
ohebnáNehořlavá ohebná sádrokartonová deska vhodná pro použití v interiérových prostorech s relativní vlhkostí menší než 65 % při   20 °C, tj. prostorech suchých. Nikoliv do koupelen, sprch, umýváren, WC, velkokuchyní apod. Pro konstrukce bez požárních požadavků.

Sádrokartonová deska KNAUF WHITE GKB 2000 x 1200 x 12,5 mm. Panel Knauf GKB je vysoký sádrokarton v profi formátu k rychlé a velkoplošné montáži u suché výstavby. Deska se používá ve všech oblastech vnitřní výstavby jako ekonomické obložení v systémech suché výstavby bez zvlášních požadavků - např. pro podpěrné konstrukce u stěn, stropů a střešních šikmin.

Panel Knauf GKB se snadno zpracovává, je nehořlavý, ohebný a lze jej složit díky V frézování.

Druh výrobkuKonstrukční deska
ProvedeníSádrokartonová deska
VariantaStandardní deska
Oblast využitíInteriér
Vhodné proStěny, Stěna
MateriálSádrokarton
ZpracováníNeošetřené
VlastnostiProtipožární ochrana
Charakteristika hranPůlkruhový, Zploštělá hrana
Povrchová úpravaŽádná
FunkceEnormně zatížitelné
Vhodné pro prostoryObývací pokoj, Ložnice, Půda, Pracovna, Sklep
Délka2 000 mm
Šířka1 200 mm
Tloušťka12,5 mm
m² na paletu120 m²
Počet kusů na paletě50 Ks
Hmotnost/ kus22.8 kg
NormyEN 520
Oblast použitíNa stěnách, stropech a šikmých střechách, Suchá omítka v interiérové výstavbě, Příčková konstrukce, Příčka s kovovými sloupky, Příčka s dřevěnými sloupky
UpozorněníKe šroubování na profily tloušťky 0,7 mm s rychlošrouby Knauf jemný závit TN 3,5 x 25 mm a TN 3,5 x 35 mm, Ke šroubování na profily tloušťky 2,0 mm s rychlošrouby Knauf hrot vrtáku TB 3,5 x 25 mm a TN 3,5 x 35 mm, Tmelení spár pomocí systému Uniflott od Knaufu. Knauf Uniflott pro základní tmelení a Knauf Uniflott Finish pro finální tmelení.
(zastrzegamy sobie prawo do zmiany tych opisów i specyfikacji bez uprzedzenia)