Upnutí - SDS MAX
Záruční doba - 2 roky
Napětí napájení 230V~ 50Hz
Nominální výkon 1500 W
Počet otáček za minutu 800/min
Systém upevnění pracovních nástrojů SDS Max
Maximální průměr vrtáku do betonu 32 mm

Detailní popis produktu

Vrtací A BOURACÍ kladivo SDS MAX 1500 W

 

Máme skvělou zprávu pro všechny kutily a domácí  řemeslníky, kteří hledají trochu silnější a výkonnější ruční nářadí, než je námi nabízená 710W verze pro občasné použití. Všechny pochybnosti o kvalitě moderní společnosti Dedra rozmetá tato ultra výkonná mašina. Vrtací kladivo s 1 500 W vás svým průrazem doslova přišpendlí do sedačky. Již žádný materiál pro vás nebude překážkou. Na vrtací kladivo dokonce není nutné ani tlačit. Stačí pracovat pouze s jeho váhou a nechat ho dokončit požadovanou práci bez zbytečné námahy. Vrtací kladivo je určené do vaší dílny s pravidelným využitím. Má předurčenou dlouhou životnost několikanásobně převyšující záruční dobu. Když pak přihlédnete k ceně, jen těžko naleznete lepší řešení.

 

Vrtací kladivo ke každodennímu užití

 

Vrtací kladivo s výkonem 1500 W hravě odolá i náročnějším podmínkám k vlastnímu použití. Nezalekne se ani těch nejtvrdších materiálů a poradí si zkrátka se vším. Pokud hledáte opravdu silné elektrické nářadí, které vás nenechá na holičkách, tak jste na té nejlepší cestě k vyřešení svých problémů. Nákup u nás je pohodlný a vše se dá vyřídit z pohodlí domova. Pokud vám vrtací kladivo ve vaší dílně chybí a postrádáte jeho výpomoc, zakupte si jedno z nejlepších hobby nářadí na trhu.

 

Proč vrtací kladivo od Dedry?

 

Vrtací kladivo od Dedry prošlo přísnou výrobní kontrolou, která zahrnuje i zátěžové testy. Kromě jiného má senzační ergonomii těla, takže vás nebudou bolet ruce ani po několika hodinové práci. Na tomto výrobky je patrné, že se celá řada profesionálního nářadí dostává i do kutilských dílen. Vrtací kladivo je i na svůj výkon celkem lehké, takže je manipulace s ním snadná a bezpečná.

 

Parametry vrtacího kladiva 1500W

 

  • Upnutí - SDS MAX
  • Záruční doba - 2 roky
  • Napětí napájení 230V~ 50Hz
  • Nominální výkon 1500 W
  • Počet otáček za minutu 800/min
  • Systém upevnění pracovních nástrojů SDS Max
  • Maximální průměr vrtáku do betonu 32 mm

Kompletace: 1. Vrtací kladivo DED7847 - 1 ks 2. pomocný úchyt - 1 ks 3. vrták 16x320 - 1 ks 4. špičaté dláto 18x350 - 1 ks 5. kryt proti prachu - 1 ks 6. hloubkoměr - 1 ks 7. klíč – 1 ks
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)