Mozaiková omítka

Stále častějším zpestřením moderních budov jsou mozaikové dekorativní omítky. Jedná se o omítky z barevných a přírodních křemičitých písků pro provádění dekorativních vrstev beze spár. Přednosti mozaikových omítek je vysoká odolnost, lehká zpracovatelnost a široká škála barevných vzorů. Mozaiková omítka je zvláště vhodná na sokly, schodiště a chodby v interiéru i exteriéru.

Mozaiková omítka
Dekorativní mozaiková omítka je určená pro vytvoření finální vrstvy venkovní fasády, nároží, soklu, nebo pro interiérové povrchy stěn. Tyto typy omítek jsou vyráběny nejčastěji ze žulové či křemíkové drtě, proto jsou barevně stálé a dlouhodobě velice odolné proti mechanickému poškození i povětrnostním vlivům. Mozaikové omítky jsou stéle častěji používány i v interiérech především v místech, kde je povrch stěn mechanicky namáhán.
Dekorativní mozaiková omítka je velice moderní povrchová úprava, která vám vydrží velice dlouho chránit Váš dům.    
Dekorativní mozaiková omítka se dělí podle hrubosti zrna na: jemnozrnnou z hrubostí kamene 0,5 – 1 mm a hrubozrnnou z hrubostí kamene 1,6 mm. Spektrum barev si můžete podle vzorkovnice prohlédnout níže. Balení obsahuje 6 kg pojiva a 19 kg kmínků které jednoduše smícháte. Výsledný efekt hotové dekorativní omítky je nadčasový, dlouhodobě barevně stálý, lehce omyvatelný, a především má dekorativní omítka velice dlouhou životnost. 
 
Vydatnost:

jemnozrnná dekorativní omítka
spotřeba 2–3 kg/m2


hrubozrnná
spotřeba 4 kg/m2

 
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)