Vlastnosti:
impregnovaná - snížení absorpce vody
optimalizovaný formát pro snadnější manipulaci
nehořlavá
ohebná

Technické údaje:
Vhodná pro následující systémy:
příčky
stropní podhledy a podkroví
použití zejména v koupelnách a v místnostech s relativní vlhkostí 70%

Sádrokartonová deska KNAUF GKB GREEN 2000 x 1200 x 12,5 mm. Panel Knauf GKB je zelený, impregnovaný, stabilní a vysoký sádrokarton v profi formátu pro snadnou, rychlou a suchou vnitřní výstavbu. Sádrokartonové desky GKB jsou obzvláště vhodné pro vlhké místnosti v domácnostech, např. pro kuchyně nebo koupelny. Díky impregnaci je zaručena jejich snížená nasákavost. Desku nelze navíc ohnout a není ani hořlavá.

Druh výrobkuKonstrukční deska
ProvedeníSádrokartonová deska
VariantaDeska do vlhkých prostor
Oblast využitíInteriér, Vlhké prostředí
Vhodné proStěny, Stěna
MateriálSádrokarton
ZpracováníImpregnované
VlastnostiProtipožární ochrana
Charakteristika hranPůlkruhový, Zploštělá hrana
Povrchová úpravaImpregnované
FunkcePoužitelné ve vlhkých prostorech
Vhodné pro prostoryKoupelna, Kuchyň, WC, Půda, Sklep
Délka2 000 mm
Šířka1 200 mm
Tloušťka12,5 mm
Počet kusů na paletě50 Ks
Hmotnost/ kus24,48 kg
NormyEN 520
Oblast použitíNa stěnách, stropech a šikmých střechách, Suchá omítka v interiérové výstavbě, Příčková konstrukce, Příčka s kovovými sloupky, Příčka s dřevěnými sloupky, Vlhké prostředí, Předstěnová instalace
Upozorněníke šroubování na profily tloušťky 0,7 mm s rychlošrouby Knauf jemný závit TN 3,5 x 25mm a TN 3,5 x 35mm, ke šroubování na profily tloušťky 2,0 mm s rychlošrouby Knauf hrot vrtáku TB 3,5 x 25mm a TN 3,5 x 35mm, k zatření pomocí systému Uniflott od Knaufu. Knauf Uniflott pro základní zatření a Knauf Uniflott Finish pro závěrečné zatření. Ve vlhkých prostorech zatřete pomocí impregnačního prostředku Knauf Uniflott.
informace k objednáváníPokyny k dodání: Před objednávkou se prosím ujistěte, že lze na místo vykládky najet nákladním automobilem o hmotnosti 40 t. Po dojednání dodacího termínu uveďte prosím číslo mobilu nebo telefonu, na kterém jste k zastižení během den.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)